آزمایش و آزمایش های پزشکی قبل از خرید بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران چیست ؟

 

بخشی از این بیمه نامه مربوط به پوشش های بیماری و پزشکی میباشد پس شرکت بیمه باید از وضع سلامتی شما آگاه باشد بنابراین پزشک معتمد شرکت شما را برای انجام یک سری آزمایشات پزشکی بنابر سن و جنسیت شما ، به آزمایشگاه معرفی میکند تمام هزینه های آزمایشات بر عهده شرکت بیمه میباشد .

 

◄چنانچه وضع سلامتی شما در وضعیت خوب باشد بیمه نامه صادر میشود

◄چنانچه موردی در آزمایشات دیده شود که ریسک کمی برای شرکت داشته باشد بیمه نامه با اضافه نرخ صادر خواهد شد.

◄ چنانچه وضعیت آزمایشات نامطلوب باشد بیمه نامه صادر نخواهد شد. اگر سرمایه کمتر از 35 میلیون تومان انتخاب شود و سن زیر 50 سال باشد دیگر نیازی به آزمایش نمیباشد. یعنی در حقیقت شرایط انجام ندادن آزمایش : سرمایه کمتر از 35 میلیون تومان و سن کمتر از 50 سال میباشد.

 

نکته : در صورتی که فرد بالای 50 سال داشته باشد نیاز به آزمایشات پزشکی هست اما باز هم در اینجا بیمه یک راه گزارده که بتوان آزمایش نداد . اگر فرد بالای 50 سال داشته باشد و پوشش سرطان و امراض خاص را نخواهد و در ضمن سرمایه فوت 5 سال اول قرارداد زیر 20 میلیون تومان باشد نیاز به آزمایش نیست. ( اینها در صورتی است که فرد در فرم ثبت نام ، در سوالات مربوط به سلامتی ، مشکلی نداشته باشد وگرنه با نظر پزشک نیاز به آزمایش هست )

نکته : در صورتی که بیمه شده از نظر سلامت تایید گردد و بیمه نامه عمر را خریداری نماید و یا از نظر سلامتی مورد تایید قرار نگیرد هزینه ای بابت این چکاپ پرداخت نخواهدنمود اما در صورت تایید سلامت بیمه شده و انصراف وی از عقد قرارداد بیمه عمر هزینه چکاپ باید توسط بیمه گذار پرداخت شود.

آزمایش پزشکی بیمه عمر

هزینه چکاپ رایگان است یعنی چه ؟ در چه شرایطی ؟؟ 

ابتدا قبل از انجام آزمایشات فرد مبلغ 140 هزار تومان میپردازد ، که چند حالت ممکن است پیش بیاید :

اولین حالت : فرد در آزمایشات مشکلی نداشته باشد و یا مشکل جزیی داشته باشد ، که در این صورت وجه پرداخت شده ، به جای حق بیمه شما در حساب شما پرداخت میشود.

دومین حالت : فرد از نظر آزمایشات مورد قبول واقع نشود که در این صورت وجه به خریدار ، بازگردادنده میشود.

سومین حالت : فرد در آزمایشات مورد قبول واقع شود ولی بعد از تایید پزشک و شرکت بیمه از بیمه شدن انصراف دهد که در اینجا وجه بازگردادنده نخواهد شد ( بدلیل سو استفاده )

 

 

4.6923076923077 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.69 (13 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی