تماس برای مشاوره رایگان
88505454

اگر اقساط بیمه عمربیمه ایران را دوبار پرداخت کنیم چه میشود؟

کد شناسه پرداخت بیمه عمر چیست؟

درابتدا هنگام ثبت نام نمایندگی بیمه ای که از آن بیمه خریداری کرده اید ، به شما برگه ای میدهد که حاوی کدهای شناسه بیمه عمر شما برای یکسال است. اگر شما پرداخت سالانه را انتخاب کنید ، یک کد به شما داده میشود و اگر روش پرداخت ماهانه را انتخاب کنید ، 12 کد به شما داده میشود. 

 

کد شناسه بیمه عمر مان ایران .پرداخت صحیح بیمه عمر

اگر قسط بیمه عمر را دوبار پرداخت کنیم چه میشود؟

اگر قسطی را دوبار پرداخت کنید ، یعنی کد شناسه ای را دو بار وارد نمایید و پرداخت کنید ، یکی از قسط های شما به حساب بیمه شما واریز میشود و دیگر قسط به حساب بیمه ایران واریز میشود اما بدون کد شناسه ، یعنی در سیستم حسابداری بیمه ایران بازگردانده خواهد شد.  برای بازگرداندن این مبلغ ابتدا باید قبض پرداخت شده را به نماینده بیمه خود ارجاع دهید تا وی پیگیر کار شما بشود و مبلغ را به شما برگرداند. پس حتما دقت کنید که برای هر پرداخت خود قبض رسید را نگه دارید حداقل برای یکسال. اگر این قبض را داشته باشید سریعا به شما بازگردانده میشود. برای بازگرداندن مبلغ نیر حتما باید شماره شبا حساب خود را داشته باشید ، و این شماره شبا مربوط به حساب بانکی فرد بیمه گزار باشد . 

 

کد شناسه های سال جدید را چگونه بگیریم؟

هر برگه ای که به شما داده میشود برای سال آتی شماست  ، پس از پرداخت اقساط امسال خود ، باید با نماینده ای که از وی خرید کرده اید تماس بگیرید و در خواست کد شناسه های جدید کنید. اگر نماینده خود را به هر دلیل پیدا نکردید ، به شعبه مربوط به بیمه نامه خود مراجعه  کنید. کد سه رقمی شعبه مربوط به شما در بیمه نامه شما ذکر شده است. 

 

نحوه پرداخت صحیح اقساط بیمه عمر مان چیست؟

اینجا کلیک کنید 

 

از کجا متوجه شویم اقساط بیمه عمر خود را درست پرداخت میکنیم؟

اینجا کلیک کنید 

3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (4 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

مطالب مهم بیمه عمر و زندگی

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی