بیمه تحصیل فرزندان

با متولد شدن هر کودک ، آرزوی آینده درخشان وپر بار او هم در ذهن پدر و مادرش نیز متولد میشود. رسیدن به این آرزو نیازمند آینده نگری و برنامه ریزی است تحصیلات عالیه کودکان،یکی از مهمترین بخش های این برنامه ریزی است .در دنیای امروز، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از مسائل دشواري‌ (از نظر مالي) خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور تامين هزينه‌ های تحصیل به كارهاي پاره وقت با درآمد پايين روي می آورند که متاسفانه نتيجه آن کاهش كيفيت تحصيلات آنهاست. بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.

بیمه هزینه تحصیل فرزندان مان ایران

سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير صندوق، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد. اگر بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پایان مدت بيمه‌نامه ، در قيدحيات باشد،مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در طی مدت متولد شدن هر کودک آرزوی آینده درخشان وپر بار او هم در ذهن پدر و مادرش نیز متولد می شود. رسیدن به این آرزو نیازمند آینده نگری و برنامه ریزی است تحصیلات عالیه کودکان،یکی از مهمترین بخش های این برنامه ریزی است .در دنیای امروز، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از مسائل دشواري‌ (از نظر مالي) خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور تامين هزينه‌ های تحصیل به كارهاي پاره وقت با درآمد پايين روي می آورند که متاسفانه نتيجه آن کاهش كيفيت تحصيلات آنهاست. بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.

سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير صندوق، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد .اگر بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پایان مدت بيمه‌نامه ، در قيدحيات باشد،مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در طی مدت بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ایران برای تحصیل در راستای تامین هزینه های تحصیلات عالیه و دوران تحصیلی فرزندان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی كشورمان ارائه شده است. این بیمه نامه از بدو تولد می تواند كودكان را تحت پوشش قرار دهد و این سرمایه گذاری برای وی شکل دهد.

 

پس انداز برای آینده کودک فرزند

در این بیمه نامه شما می توانید از حداقل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و از بین 5 الی 30 سال مدت قرارداد شروع به پس انداز کنید. حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ حداقل سود تضمینی 18% در پنج سال اولیه این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعدبا افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه ومطمئن را برای تامین هزینه های تحصیلی فرزندان شما فراهم می کند.

 

مزایای بیمه عمر و زندگی مان تحصیل فرزندان و کودکان :

 

– پرداخت هزینه‌های تحصیل فرزندان در صورت حیات سرپرست خانواده تا پایان قرارداد و یا فوت او در طول قرارداد ؛

– اختصاص سود سرمايه‌گذاري حق بيمه‌ها حداقل نرخ ۱۸% ساليانه (برای 5 سال اول بیمه نامه) ;

– پوشش اضافی حادثه در صورت فوت سرپرست خانوده بر اثر حادثه

– معافيت از پرداخت حق‌بيمه به علت ازكارافتادگي كامل ؛

– دريافت هزينه‌هاي پزشكي امراض خاص (در صورت بروز انواع سرطان ، سكته مغزي ،سكته قلبي و … طبق شرايط اختصاصي امراض خاص) 

– دريافت وام از محل بيمه‌نامه پس از گذشت دو سال ؛

– پرداخت سود مشاركت در منافع (علاوه بر سود ۱۸ درصد علی‌الحساب ) ؛

– برخورداري از معافيت‌هاي مالياتي (ماليات بر ارث و درآمد) با توجه به مواد ۱۳۶و‌‌ ۱۳۷ قانون ماليات 

هزینه ازدواج عروسی مسکن جهیزیه تحصیل

یک خاطره : همش داشتم با خودم به این موضوع فکر می کردم که اگه جواب کنکور بیاد و دانشگاه قبول بشم ، چجوری میخوام از پس هزینه های تحصیلم بر بیام . اونقدر به این موضوع فکر کرده بودم که دیگه می خواستم قید درس و دانشگاهو بزنم و برم سراغ کار ، بعد فوت پدر خدا بیامرزم مامانم خیاطی می کرد و خرج خونه رو به دوش می کشید اما دیگه روم نمیشد واسه دانشگامم ازش پول بگیرم ، روم نمیشد توی چشماش نگاه کنم .دو روز دیگه جوابای کتکور میومد و من اصلا ازین موضوع خوشحال نبودم . یه روز که تو حیاط نشسته بودم و داشتم به ماهی ها توی حوض آب نگاه میکردم ،مامانم در خونه رو باز کرد و در حالیکه توی دستش یک بیمه نامه و چند تا برگه بود با صدای بلند فریاد زد : احمد جان ، خرج دانشگاتم جور شد ، پدرت هنوزم که هنوزه ما رو تنها نذاشته و به فکر ما هست . . .

 

 مجله رنگل

3.3333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (3 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی