پوشش بیمه سرطان

 سوال اینجاست که پوشش سرطان بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران چیست؟

سرطان شايع‏ ترين علت مرگ در افراد زير ۷۵سال و دومين عامل مرگ پس از بيماري‏هاي قلبي و عروقي در جمعيت بالاي ۷۵سال است. براساس آمارهاي رسمي، هرساله تعداد قابل توجهي در جهان مبتلا به سرطان مي‏ شوند كه عليرغم برخورداي از بيمه‏ هاي درماني عام ، متحمل هزينه‏ هاي سرسام آوری مي‏گردند، زيرا هزينه‏ هاي درمان سرطان توسط بيمه‏ نامه هاي متداول تحت پوشش قرار نمي‏گيرند . به همين دليل پوشش سرطان در بیمه عمر ایران در دو بیمه نامه عمر سپاس و عمر مان ارائه می گردد ، كه طي چند سال اخیر توسط شرکت بیمه ایران طراحي و در اختيار مردم قرار گرفته است با استقبال گسترده‏اي روبرو شده ‏.


 

بررسي‏ ها نشان مي‏دهد، آمار سرطان در كشور ما نيز بسيار نگران‏ كننده است و هرساله ميزان ابتلا به آن افزايش مي‏يابد به‏ طوري كه در سال ۲۰۲۰ تعداد موارد جديد به ۵۰۰۰۰۰ در سال بالغ خواهد شد. سرطان اتفاقي تلخ ، اما به شدت واقعي است و شايد كمتر كسي چاره كار را، چشم فروبستن و ناديده گرفتن آن بداند. سرطان: عبارت است از بيماريهايی كه به وسيله حضور يك تومور بدخيم نشان داده شده و با رشد و انتشار غيرقابل كنترل سلول هاي بدخيم و تهاجم بافتی مشخص می شود.

 

استثنا :

هرگونه سرطان در جاي غير مهاجم (In Situ) و كليه سرطان هاي پوست به استثناي ملانوم بدخيم از تعريف فوق مستثنی هستند

 

میزان پرداخت :

پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

پوشش بیمه سرطان هزینه سرطان و درمان بیمه ایران عمر مان

 جهت مشاوره رایگان پیرامون بیمه عمر سپاس و بیمه عمر مان همین الان با شماره 02188505454 تماس تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

www.iran-insurance.org

4.0645161290323 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.06 (31 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی