بیمه مسئولیت مدنی مدیر یا هیئت مدیره ساختمان

 

 امروزه بیشتر ساختمانهای ساخته شده دارای مدیر یا هئیت مدیره برای اداره و نگهداری از ساختمان می باشند. که طبق قانون هیئت مدیره ساختمان دارای وظایفی است و در صورت بروز اتفاق و یا حادثه ای پرداخت خسارت با هیئت مدیره ساختمان است. خرید بیمه آتش سوزی اجباری است اما خرید بیمه مسئولیت هیئت مدیره اجباری نیست، اما خرید آن ، به جد توصیه میشود.بیمه مسئولیت مدنی مدیر /هیئت مدیره ساختمان : این بیمه نامه بر مبنای قانون تملک آپارتمان  ها، قانون بیمه وقانون مسئولیت مدنی  وبا هدف پوشش بیمه مسئولیت مدنی مدیر یا هیئت مدیرن ساختمان در سال 1339 طراحی وتدوین گردیده است .

بیمه مسئولیت مدنی هیئت مدیره ساختمان  بیمه ایران

موضوع بیمه نامه مسئولیت هیئت مدیره ساختمان چیست؟

 

موضوع این بیمه نامه عبارت است از بیمه مسئولیت بیمه گذار در قبال ساکنین واشخاص ثالث که در نتیجه تحقق خطرات ناشی از آسانسور ، استخر وسونا،پارکینگ ساختمان ،آتش سوزی در مشاعات ، بکارگیری نظافت چی ، سقوط اشیاء در محوطه ساختمان واطراف ساختمان وایجاد خسارت به ساختمان های مجاور ناشی از آتش سوزی ، ترکیدگی لوله آب ، نشت وریزش چاه  دچار خسارت گردیده است .

مسئولیت مدنی بیمه گزار در قبال ساکنین و اشخاص ثالث در صورت تحقق خطرات ذیل تحت پوشش قرار می گیرد:

بیمه گذار میزان مورد نظر برای خسارت مالی، هزینه پزشکی، و غرامت فوت و نقص عضو در هر حادثه را از  شرکت بیمه خریداری می نماید.

  1. آسانسور
  2. استخر و سونا
  3. پارکینگ ساختمان
  4. آتش سوزی مشاعات
  5. کارکنان (نظافتچی،سرایدار)
  6. سقوط اشیائ در محوطه ساختمان و اطراف آن
  7. ایجاد خسارت به ساختمان های مجاور ناشی از آتش سوزی ، ترکیدگی لوله آب، نشت و ریزش چاه

 

برای خرید این بیمه نامه در فرم زیر ثبت نام کنید.

 

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

مطالب مهم بیمه عمر و زندگی

logo-samandehi

تبلیغات ارزان در سایت تخصصی بیمه ایران