تو به بیمه عمرنیاز داری

پنج دقیقه فکر کنید .... فقط پنج دقیقه!

 

بيمه عمر ... بيمه زندگي ... چند سال دیگه میخواهید برای دخترتان جهیزیه عالی تهیه کنید. با کدام سرمایه؟ شایدم پسرتان از شما درخواست هزینه تحصیل ،یا هزینه ازدواج بکند، آیا  میخواهید مانند یک قهرمان برایش باشید و هزینه هایش را بپردازید.با کدام پول؟ روز اولی که با همسرتان ازدواج کردید به او قول داده اید که  همواره در کنارش خواهید بود و سختی ها را برای هم سهل و آسان میکنید. تابحال برای قولی که دادید چه برنامه ریزی کردید؟

نیاز به بیمه عمر

شایدم اصلا ازدواج نکردید، اشکالی نداره. چه برنامه ای برای جمع کردن یک سرمایه خوب دارید؟ تابحال فکر کردید اگر خدای نکرده برای شما اتفاقی بیفته، خانواده شما چطور امرار معاش می کنند؟ اگر اتفاقی بیفته که منجر به از کار افتادگی بشه، چطور هزینه های زندگیمون رو تامین میکنیم؟ ... میدونستید که برای تمام این سوال ها یک راه حل هست؟

 

یک راه حل ساده و مطمن ! 

شما میتونید از مبلغی که روزانه یا ماهیانه درآمد کسب می کنید، بخشی که معمولا نیاز ندارید یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنید را به بیمه عمر و تشکیل سرمایه اختصاص بدید و در عوض خیالتون راحت باشه که پول شما به طور منظم براتون سرمایه گذاری میشه. مهم تر اینکه اگه خدای نکرده زندگی دگرگون بشه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص، عضو، ازکار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیفته ، بیمه ایران وارد  عمل میشه و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود ها رو پرداخت می کنه بلکه مبلغی هم به عنوان سرمایه میده تا مشکلات مالی رو پوشش بدیم.

 

«بیمه عمر و پس انداز مان شرکت بیمه ایران » 

بخش اول: اندوخته صندوق

 

بیمه نامه ای است که شما با پرداخت مبلغی به انتخاب خود سالیانه به بیمه ایران پرداخت می کنید که بیمه ایران بخشی از آن را بابت هزینه پوشش های بیمه ای برداشته و مابقی را در حسابی به اسم اندوخته برایمان سرمایه گذاری میکند. خوب سرمایه گذاری باید سود هم داشته باشد، بیمه ایران دقیقا همین کار را میکند. طی سالهای گذشته بیمه ایران 24.9 درصد در همین سرمایه گذاری ها روی اندوخته های بیمه عمر پرداخت کرده است. مبلغ این سودها به اندوخته صندوق اضافه شده و سالهای بعد با جمع این مبالغ و حق بیمه های سالهای بعد سرمایه گذاری شده وباعث میشه که به این اندوخته ها اصطلاحا سود مرکب تعلق بگیره و این اندوخته ها به صورت تصاعدی اضافه بشوند. خوب حالا با این مبلغ اندوخته صندوق چه کار میشه کرد؟

از ابتدای سال سوم به بعد میشه از مبلغ اندوخته صندوق برداشت کرد. (هر چند که سرمایه گذاری بلندمدت است و برداشت در سال های اول توصیه نمیشه) اگر هم نخواستیم برداشت کنیم، قابلیت این را دارد که به اندازه ۹۰ درصد اندوخته صندوق از بیمه ایران وام دریافت کنیم.

 

بیمه عمر جوانان کودکان بازنشستگان

اگر به اندوخته صندوق خود دست نزنیم هم میتوانیم در پایان مدت آن را بصورت یکجا دریافت کنیم یا اینکه با بیمه ایران توافق کرده و مبلغ اندوخته را به صورت مستمری دریافت کنیم. این امکان هم هست که برای مقابله با تورم سالیانه، سالانه درصدی را اضافه تر پرداخت کنیم که تورم را پوشش بدهیم. (مثلا اگر حق بیمه سال اول را یک میلیون تومان انتخاب کردیم، سال به سال ۱۰ درصد  نسبت به سال قبل بیشتر پرداخت کنیم).اندوخته ای که تا اینجا برایتان توضیح دادم، در هر صورتی پرداخت می شود، اگر بیمه شده سالم باشد یا خدای نکرده اتفاقی برایش افتاده باشد.

بخش دوم: پوشش های بیمه ای (توضیح با یک مثال):

( این اعداد تنها مثال هستند و بنا به درخواست شما میتوان کم یا زیاد شود ) 

اما اینجا ما یک سری پوشش های بیمه ای هم داریم که با یک مثال برایتان تشریح می کنیم:

مثلاً اگر شخصی برای سال اول حق بیمه یک میلیون تومان را انتخاب کند، از همان ابتدای قرارداد ۲۵ میلیون تومان سرمایه فوت دارد. به این معنی که اگر خدای نکرده بر اثر هر عاملی فوت کند، بیمه ایران ۲۵ میلیون تومان به علاوه اندوخته صندوق به اشخاصی می دهد که به عنوان ذینفع بیمه نامه مشخص شده اند.

حال اگر شخص بر اثر حادثه فوت کرد به جای آن، ۱۰۰ میلیون بعلاوه اندوخته صندوق پرداخت میشود. اگر شخصی بر اثر حادثه و به صورت دائم از کار افتاده شد، بیمه ایران ۲۵ میلیون تومان به خود شخص به عنوان سرمایه ازکارافتادگی پرداخت میکند. شخصی که از کارافتاده شده باشد ، به مدت ۱۰ سال هم از پرداخت حق بیمه معاف شده وهم حق بیمه اش را بیمه ایران پرداخت می کند! همین شخص ۲ برابر حق بیمه سالیانه خود را به صورت مستمری از بیمه ایران به صورت جداگانه هم دریافت می کند!!

پوشش بیمه عمر و هزینه پزشکی

اینجا بیمه ایران  چهار تا بیماری را به عنوان بیماری خاص نام برده (سکته قلبی، سکته مغزی، عمل کرونر قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن،) و در این مثال ما تا سقف 20 میلیون تومان هم به عنوان هزینه های درمان به شخص بیمه شده پرداخت میکند. و یک پوشش ویژه و خاص سرطان تشکیل داده چون شیوع این بیماری خیلی زیاد است و هزینه های معالجه هم هنگفته که این پوشش  تا سقف 30 میلیون تومان  قابل خریده

بیمه دولتی بیمه ایران معتبر

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی