شرایط بازخریدی بیمه عمر ایران

بازخرید عبارت است از انصراف بیمه گذار از ادامه بیمه ، قبل از تاریخ انقضای بیمه‌ نامه بیمه‌گذار از ابتدای ماه دوم بیمه نامه خود، می تواند نسبت به درخواست بازخرید اقدام نماید. در صورت درخواست بیمه گذار مبنی بر ، انصراف از ادامه بیمه قبل از تاریخ انقضا بیمه نامه، بیمه نامه مشمول بازخرید می گردد. در این صورت شرکت بیمه ایران ارزش بازخریدی بیمه‌ نامه را به بیمه‌گذار پرداخت خواهد کرد.

 مراحل بازخرید بیمه‌ نامه عمر و زندگی:

1- مراجعه به نمایندگی مربوطه

2- تحویل اصل بیمه نامه و اوراق الحاقی

3- تکمیل فرم درخواست بازخرید بیمه نامه

شرایط بازخرید بیمه عمر

 

در صورت تکمیل بودن مدارک، مبلغ بازخرید به حساب بیمه گذار واریز می گردد. بیمه نامه عمر شرکت بیمه ایران از ابتدای ماه دوم قابل بازخرید میباشد. به علت برخورداری از پوشش های درمانی و حادثه و... این بیمه نامه در چند سال اولیه از صندوق بیمه نامه مبلغی کسر می شود که در صورت بازخریدی این بیمه نامه با توجه به سن و شرایط بیمه نامه این مبلغ متفاوت می باشد.

بیمه های عمر یک قرارداد بلند مدت می باشد که در طولانی مدت میتواند پس انداز قابل توجهی داشته باشد. از آنجایی که حداقل قرارداد این بیمه نامه 5 سال می باشد بدیهی است که در صورتیکه قبل از این زمان بیمه نامه بازخرید شود، ممکن است باز پرداخت به خاطر برخورداری از پوشش های بیمه ای ، حتی مبلغی کمتر از پرداختی شما باشد. در واقع تا قبل از 5 سال ارزش باخریدی بیمه نامه شما کمتر از مبالغ پرداختی شماست. اما بعد از گذشت 5 سال مبلغ بازخریدی بالاتر از کل مبالغ پرداختی شما خواهد بود. اما قبل از بازخرید کردن این بیمه نامه ارزشمند حتما با مشاوران دلسوز ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

مشاوره رایگان مجانی بیمه عمر

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (4 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی