انواع بیمه عمر

انواع بیمه عمر کدامند؟ و چه تفاوتی با هم دارند؟ 

بیمه عمر شرکت بیمه ایران (مان) طرح قدرتمندی از شرکت بیمه ایران با مزایای عالی و بی رقیب میباشد. این بیمه نامه متشکل از دو قسمت بیمه ای و سرمایه گذاری است: که بخش سرمایه گذاری آن شامل پرداخت سرمایه ، پرداخت وام بدون ضامن و سند ، پرداخت سود تضمینی و سود مشارکت در منافع و همچنین پرداخت مستمری در انتهای قرارداد میباشد. و بخش بیمه ای آن شامل پوشش پزشکی ، پوشش فوت ، پوشش فوت در اثر حادثه ،پوشش از کار افتادگی ،پوشش امراض خاص و پوشش مخصوص سرطان است.این بیمه نامه با مزایای انعطاف پذیر و کاربردی مناسب هر سن و هر جنس و هر طبقه ای از جامعه است

بعنوان مثال : نوزادان ، کودکان ، جوانان ، بزرگسالان و افراد مسن ...

کسبه ، کارمند ، کارگر ، خانه دار ، دانشجو ، محصل ، سرمایه دار ، ثروتمند ...

زن ، مرد ، کودک ...

حقوق بگیران ، مشاغل آزاد ، بیکاران ...

 

همه و همه ی افراد جامعه میتوانند این بیمه زندگی ارزشمند را با پس انداز های کوچک وبزرگ تهیه کنند. اگر در تبلیغات میبینید که بعضی شرکت های بیمه ، بیمه عمر و زندگی را به دسته بندی های مختلف مانند :تامین آتیه ، بازنشستگی ، زنان خانه دار ، کودکانان و ....تقسیم بندی کرده اند فقط به لحاظ تاثیرگذاری بیشتر و مخاطب قرار دادن افراد جامعه است. و در کل همه ی این نوع بیمه ها یکی هستند و فقط اسامی مختلف بر روی آن نهاده میشود.از ابتدای زمانی که بیمه عمر مان به بازار وارد شد با وجود تبلیغات بسیار کمی که سازمان انجامداد ، میزان فروش بسیار بالا بود و امروز پس از گذشت 1 سال و نیم از آن زمان گوی سبقت را ازرقیبان خود ربوده است و دارای مقام پر فروشترین بیمه نامه عمر در ایران است زیرا که این بیمه شامل مزایای بیشتر و همچنین کامل تر از بقیه بیمه نامه ها در سطح کشور است .حال به بررسی مزایای بیمه نامه مان برای افراد مختلف میپردازیم :

 

 بیمه عمر برای نوزادان و کودکان

 بیمه عمر برای بانوان

 بیمه عمر برای بازنشستگی

بیمه عمر و زتدگی مان بیمه ایران

بیمه عمر یعنی پس انداز ، یک سرمایه گذاری با بهترین مزایا ، یک پوشش برای شما و خانواده شما ،یک پشتیبانی مالی ،  پس اندازی طلایی با برنامه ریزی ای قوی برای کسـانی که به فکر آینده هسـتند شما برای ارتقاء سطح زندگی خود و عزیزانتان روزانه ساعت ها تلاش میکنید وزمان زیادی را ازعزیزانتان به دور هستید، تا بهترین ها که شایسته آن هستند را برایشان فراهم کنید . از منزل گرفته تا خودرو ، محصولی را انتخاب می کنید که از ایمنی و کارآیی بیشتری برخوردار باشند، در تهیه لباس و وسایل شخصی خود و فرزندان نهایت دقت و وسواس  را به خرج می دهید. برای اینکه خانواده تان در آرامش و رفاه کامل باشند. سوالی دارم.؟

آیا تابه حال به آینده خود و کسانی که دوستشان دارید با دقت فکر کرده اید ؟

آیا برای آینده خود و خانواده تان برنامه ریزی کرده اید؟

بیایید با هم یک برنامه اصولی و فاقد ریسک تنظیم کنیم بیمه عمر مناسب تمامی افراد با هر سن و هر جنس و هر توان مالی

 

بیمه عمر آتیه کودکان

 

 

بیمه عمر و زندگی فرزندان و کودکان بیمه مان ایران

 

آرزوی هر پدر و مادری تامین آینده ای بهتر و مطمئن تر از گذشته خود برای فرزندانشاناست همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دار .شما میتوانید از بدو تولد فرزند خود را بیمه کنید شما می توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه های مختلف می شود را به این پس انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمائید. حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی و مشاركت در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.تا هنگامی که به سن جوانی رسید سرمایه ای برای شروع زندگی مستقل خویش داشته باشد

 

امروزه با وجود ریسک های مختلف اجتماعی و خانوادگی و اقتصادی نمیتوان سرمایه تضمین شده ای برای فرزندان خود در نظر گرفت شما میتوانید از طریق خرید بیمه عمر و سرمایه گذاریبیمه ایران تمامی ریسک های غیر قابل کنترل در زندگی خود را بعهده شرکت بیمه ایران بگذارید. چرا که تمامی ریسک ها در این نوع بیمه نامه تحت پوشش هستند و شما میتوانید آینده فرزند خود را تضمین شده ببینید. علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی و ...مورد استفاده قرار گیرد. و همچنین یک چتر حمایتی در مقابل حوادث غیر قابل کنترل در زندگیست. امروزه این بیمه ، در ایران نیز همچون کشورهای پیشرفته در حال پیشرفت است.

 

تسهیلات ویژه

 

بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه می توانند از محل اندوخته بیمه نامه برای هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، تحصیل فرزندان، خرید اثاثیه و لوازم و ... وام بدون ضامن دریافت نمایند.

 

دریافت سود تضمینی

حداکثر میزان سود تضمینی و پیش بینی در هر سال

 

دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال اول می توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

 

دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

 

سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

 

بیمه عمر و زندگی زنان و مادران

 

بیمه عمر و زندگی زنان و خانم ها

همگی ما همواره شاهد زحمات زنان و مادران در منازل هستیم. آنها بی وقفه و بی چشم داشت توان خود را برای بهتر شدن زندگی و همینطور تربیت فرزندن میگذارند. اما چرا آنها نباید بیمه داشته باشند؟

نگاهی به تامین مالی مادران و زنان خانه دار : چرا زنان خانه دار به این بیمه نیاز دارند؟

بیمه عمر و زندگی پاسخی است به نیاز واقعی زنان برای برخورداری از تامین مالی و دریافت مستمری در دوران بازنشستگی یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان در آینده می باشد. شرکت های بیمه همواره در تلاش بودند تا با طراحی بیمه نامه ای نیازهای این قشر از اجتماع را نیز پوشش داده و پس اندازی برای آتیه و آینده آنان ایجاد نمایند. از گذشته تا به امروز مادران و زنان خانه دار، جزو آسیب پذیر ترین قشر جامعه بوده اند، با توجه به تورم و شرایط موجود، بانوان خانه دار باید به فکر تامین آتیه و پس اندازی مطمئن برای خود باشند. این در صورتی است که خانه داری در سایر کشورها به عنوان یک شغل محسوب شده و دارای حقوق،بیمه و مزایا می باشد.دختران امروز و مادران فردا باید به آتیه خود اهمیتویژه ای بدهند. با نگاهی اجمالی به وضعیت جامعه و بررسی نیازاین قشر می تواندریافت ایجاد یک پس انداز برای آینده این عزیران یک امر مهم و حیاتی خواهد بود.در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، بیمه آتیه زنان خانه دار دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه،ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز را نیز دارد، که این سرمایه وپس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، بازنشستگی، مستمری و ... مورد استفاده قرار گیرد. :بامرور کلی بر این بیمه نامه از خصوصیات بارز آن می توان به مواردی زیر اشاره کرد

 

دریافت وام

پرداخت سود تضمینی 

پرداخت سود خالص

دریافت سرمایه عمر به صورت یکجا در پایان قرارداد

بهره گیری از پوششهای بیمه ای

 

بیمه عمر بازنشستگی

 

بیمه عمر و زندگی بازنشستگی بیمه عمر مان

دوران استراحت و یا بازنشستگی همانند دوره های قبلی زندگی هر فرد، دارای استرس های خاص خود می باشد تامین هزینه های جاری در این دوران یکی از پر اهمیت ترین مسائل مورد بررسی شرکت های بیمه می باشد تابتوانند هزینه های مختلف پزشکی، بهداشتی، مسکن و ... را بر طرف نمایند. بررسی وضعیت مالی تعداد زیادی از صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی افراد حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. از طرف دیگر تورم در سال های اخیر (حداقل 25%) در مقابل اضافه حقوق ناچیز سالیانه روز به روز بر حجم مشکلات بازنشستگان افزوده می شود. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه می تواند تامین کننده سرمایه ای یکجا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در آینده داشته باشد. سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه های درمانی، هزینه های تحصیل فرزندان و ... مورد استفاده قرار گیرد

 

 :پیشنهاد ما

اگر به دنبال پشتوانه‌ای براي دوران بازنشستگی هستيد

اگر به دنبال تشكيل سرمايه و پس‌انداز كردن با روشی با قاعده و منظم هستيد

اگر در جستجوي حفظ ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم هستيد

اگر در كنار برخورداری از پوشش فوت و پس‌اندازی به دنبال پوششهاي تكميلی ديگر هستيد

ما بیمه عمر و زندگی مان را به شما پیشنهاد می کنیم

 

 

4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (4 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی