بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران چیست  معرفی مزایا و پوشش های بیمه عمر مان 

بیمه عمر مان بیمه ایران چیست

ثبت درخواست آنلاین مشاوره رایگان خرید بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران 

خرید بیمه عمر مان بیمه ایران

ثبت درخواست دریافت آنلاین جدول استعلام و محاسبه بیمه عمر مان ایران 

استعلام آنلاین بیمه عمر مان ایران

دانلود نمونه  جدول محاسبات و استعلام بیمه عمر  و  زندگی  مان  بیمه  ایران 

دانلود نمونه بیمه عمر مان ایران

 بیمه ایران "نمایندگی طاهری " با سابقه ای درخشـان و تجارب طولانـی در ارائه خدمات بیمه ای باهدف دسترسی سریعتر و آگاهی بیشتر برای هموطنان عزیز،اقدام به پذیرش و صدور خدمات بیمه ای ، در زمینه ی بیمه های زندگی از طریق اینترنت برای سراسر کشور عزیزمان نموده است .تلاش کردیم تا سفارش و دریافت انواع خدمـات بیمه تا آنجا که امکان دارد برای شما دوست عزیزسریعتر و آسانتر و با هزینه کمتر انجام بگیرد. به همین دلیل،اقدام به ارائه خدمات زیر به صورت رایگان و با سرعت بالا نموده ایم .

 

بیمه عمر مان بیمه ایران


 بیمه‌ (مان)  یعنی  ماندگاری، امید، نشاط

بیمه‌های عمر و تشکیل سرمایه یکی از انواع بیمه‌ های مختلط پس‌انداز است و همانگونه که از اسم آن پیدا است، از دو قسمت یعنی بخش بیمه‌ ای و قسمت دوم تشکیل سرمایه تشکیل شده است.این بیمه نامه هم شما را تحت پوشش بیمه‌ حوادث و بیماری های خاص و از کار افتادگی و فوت و...قرار می دهد و هم تشکیل یک سرمایه بر اساس حق بیمه‌ پرداخت شده برای شما میدهد. پرداخت سرمایه ،حقوق بازنشستگی ،پرداخت وام بدون ضامن و کم بهره از ویژگی های این بیمه در بخش سرمایه ای است .  شرکت بیمه ایران ، به عنوان تنها شرکت بیمه‌ دولتی در ایران  با  هدف ارائه مناسـب ترین پوشش های بیمه و  همچنین تامین نیـازهای آحاد مردم ، اقدام به  طراحی  ممتازترین و کامل ترین نوع بیمه نامه عمر در ایران، به نام بیمه‌ زندگی (مان) نموده است. اين بيمه نامه كامل ترين بيمه عمر در ایران است ، كه متناسب با درآمد اکثریت مردم جامعه ، مقابله با اثر تورم و با در نظر گرفتن خواسته های مردم ایران طراحی گردیده است.


 

بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران چیست

 


 

بیمه عمر (مان) مناسب چه کسانی است؟

این بیمه مناسب کودکان است چراکه آینده ساز کودک شماست. در آینده ای نزدیک فرزند شما نیاز به مسکن ، جهیزیه ، شغل ، هزینه تحصیل و... دارد. آیا بدون آینده نگری و برنامه ریزی تامین این نیازها امکان پذیر است؟؟ شما میتوانید با خرید این بیمه نامه با هر بودجه ای ، از بابت آینده فرزند خود مطمن شوید.   بیمه عمر و تامین آتیه بهترین نوع پس انداز در ایران است. سوددهی آن بالاست و رایگان تحت پوشش بیمه قرار میگیرید. 

این بیمه مناسب زنان است چراکه هر زنی نیاز به پشتوانه مالی مستقل از همسر یا پدر خود دارد. پس اندازی که با سوددهی بالا ،تشکیل سرمایه ای چشم گیر برای شما میدهد و بعلاوه پوشش های بیمه ای کامل آن احساس آرامشی برای شما فراهم میاورد . خانم ها میتوانند بدون داشتن شغل بیمه بازنشستگی دریافت کنند. و از مزایای کامل بیمه نامه نیز استفاده کنند.

این بیمه مناسب پدر خانواده است چراکه هر پدری احساس مسئولیت در قبال خانواده خود دارد. هنگام بیماری یا ازکارافتادگی یا فوت و ... که اتفاقات غیرقابل پیش بینی و اجتناب پذیر هستند ، بیمه به کمک پدر خانواده میاید و از او و خانواده حمایت مالی میکند. در واقع داشتن این بیمه نامه برای سرپرست خانواده بسیار ضروری است . لحظه ای در نظر بگیرید برای شما اتفاق ناگواری افتاده است ، چه کسی از خانواده شما حمایت مالی میکند؟؟ در واقع هیچ کس ! پس امروز آینده نگر باشید.

این بیمه مناسب هر فردی است  ، در هر سنی و با هر بودجه مالی 


برای دسترسی سریع به مطالب روی عکس های زیر کلیک کنید :

  انواع بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری   انواع بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری   معرفی بیمه عمر ایران مان
  بیمه عمر بانوان و زنان خانواده و همسران و مادران بیمه ایران   بیمه عمر و زندگی کودکان و فرزندان و نوزاد بیمه ایران   بیمه عمر بازنشستگی بیمه ایران مان

مشاوره

جهت خرید انواع بیمه های عمر و زندگی مان بیمه ایران، بیمه شخص ثالث خودرو و ماشین و بیمه بدنه اتومبیل و بیمه ی مسئولیت و بیمه سرقت و آتش سوزی بیمه ایران در نمایندگی طاهری بیمه ایران بصورت رایگان صورت می پذیرد.

 

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)